Falco
Falco
   
-- Loty w tandemie --
Wymogi

Waga uczestnika powinna zawierać się pomiędzy 45kg a 120kg; a wzrost powyżej 130 cm, nie ma górnej granicy wieku, a osoby niepełnoletnie (ukończone 15 lat)  powinny posiadać pisemną zgodę rodziców (opiekunów prawnych), lub przebywać pod ich opieką w czasie przygody.

 
Ubiór

Weź ze sobą bluzę, czapkę lub chustkę (pod kask) długie spodnie-kobiety obowiązkowo (zapewne domyślacie się dlaczego), bo tam na górze jest chłodniej niż na ziemi i buty usztywniające staw skokowy. Warto wziąć aparat fotograficzny lub kamerę, aby uwiecznić te niesamowite widoki (oczywiście za zgodą pilota tandemu). Możesz zabrać ze sobą osoby towarzyszące, które będą oglądać Twój lot z dołu, niestety część lotu może być poza zasięgiem ich wzroku. Szkoła gwarantuje lot na najnowszym sprzęcie paralotniowym i opiekę certyfikowanego Instruktora.

 
Terminy

Loty indywidualne - odbywają się w każdy weekend lotny, a informacja o lotach w danym dniu znajduje się w w górnym menu w zakładce "LOTY NA BIEŻĄCO"

Loty grupowe (powyżej 5-ciu osób) - możemy zorganizować również w trakcie tygodnia, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

O loty zapoznawcze proszę pytać - Paweł tel. kom. 503 050 215

 


  Odsłon : 2002355
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
 
Falco